Blog / Modne kolory włosów na sezon jesienno-zimowy

Modne kolory włosów na sezon jesienno-zimowy

Zmiana koloru włosów? Sezon jesienno-zimowy to idealny czas na spektakularną metamorfozę. Mroźny blond, głęboki brąz, czy może ognista rudość? Jakie kolory włosów są modne w tym sezonie? Sprawdźmy, na jaki odcień postawić, aby wpisać się w tegoroczne trendy i wyglądać pięknie.
Modne kolory włosów na sezon jesienno-zimowy

Jesień oraz zima to czas w roku, kiedy to pożegnać musimy się z ciepłem oraz długimi dniami. Jak więc poprawić sobie humor? Z pewnością jednym z najlepszych pomysłów jest wizyta u fryzjera. Nic tak nie ekscytuje oraz nie wzbudza pozytywnych emocji jak mała metamorfoza. Chłodne miesiące są doskonałym czasem na koloryzację oraz zmianę fryzury. Przy pomocy dobrze dopasowanych odcieni można bowiem uzyskać świeżości i witalność, a to właśnie tego nam zazwyczaj brakuje w zimne dni. Zanim jednak wybierzemy się do stylisty, warto dowiedzieć się, jakie są modne kolory włosów w tym sezonie. Na jakie odcienie stawiać, aby prezentować się oszałamiająco?

Trendy jesień-zima — kolory włosów modne w tym sezonie

Każdego roku na wybiegach najbardziej cenionych domów mody prezentowane są nie tylko piękne kreacje, ale i ciekawe propozycje dotyczące fryzur. Nie inaczej było w tym roku. Jednak wizjonerzy w dużym stopniu zaskoczyli widzów, ponieważ postawili przede wszystkim na naturalność. Tym sposobem do łask powróciły wszelkie łagodne cięcia oraz barwy. Modny kolor włosów to obecnie przede wszystkim więc odcień, który prezentuje się niczym nasz własny. W trendy wpisują się zarówno blondy, brązy, czernie, jak i rudości. Dodatkowo niezwykle popularnym efektem są obecnie naturalne refleksy, wyglądające niczym pasma rozjaśnione słońcem. Im więc mniej sztucznych, przesadzonych i intensywnych barw, tym lepiej.

Modny kolor włosów — blond

Blond jest w tegorocznym sezonie jesienno-zimowym absolutnym królem fryzjerskich trendów. Zobaczyć go możemy niemal w każdej odsłonie. Warunek jest jeden — na chwilę obecną odkładamy na jakiś czas wszelkie nienaturalne tony, ponieważ rządzi totalna natura. To idealny czas, aby powrócić do swego pierwotnego odcienia, jeśli jest on właśnie jasny. Jakie są modne kolory włosów blond? Przede wszystkim te piaskowe i popielate. Wciąż dużą popularnością cieszy się także siwizna. Dla niezdecydowanych natomiast doskonałym rozwiązaniem jest delikatne ombre. W tym sezonie jednak łączymy z nim ze sobą odcienie różniące się od siebie maksymalnie o 2 do 3 tony. Dzięki temu otrzymamy naturalny efekt.

Modne rude kolory włosów

Powiedzmy sobie szczerze, rudości pasują do jesieni, jak do żadnej innej pory roku. Oczywiście zawsze prezentują się doskonale, ale to właśnie wtedy wyglądają najpiękniej. Przede wszystkim jest to kolor, który rozpromienia naszą cerę oraz sprawia, że wyglądamy młodo i świeżo. Ponadto jest tyle jego odcieni, że bez trudu dopasować go można niemal do każdej urody. Jakie są więc modne rude kolory włosów w tym sezonie? Stawiamy obecnie głównie na naturalną miedź, a także na barwy łączące w sobie rudości z brązem. Ta druga opcja to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać subtelny efekt.

Zobacz także